Betfan bukmacher warty zainteresowania

Betfan to jedna z najkrócej istniejących w Polsce firm bukmacherskich. Powstała ona 29 października 2018 roku – tego dnia spółce udało się uzyskać od Ministerstwa Finansów specjalne zezwolenie. Jest to firma bukmacherska o 100%-wym polskim kapitale. Jest to z pewnością bardzo dobra informacja. Korzystając z jej usług, wspieramy polską gospodarkę. Warto wiedzieć, że od 2017 roku każda firma bukmacherska, która chce świadczyć swoje usługi w sposób całkowicie legalny, musi posiadać zezwolenie oraz spełniać szereg różnorakich wymagań ustalonych przez ustawodawcę. W poniższym artykule tłumaczymy ofertę bukmachera Betfan oraz przedstawiamy jakie ma opinie wśród polskich graczy.

polski bukmacher online betfan
Legalny bukmacher Betfan – opinie, oferta zakładów, promocje online

Strona internetowa bukmachera Betfan

Witryna bukmachera Betfan znajduje się pod adresem www.Betfan.pl. Jak wskazują eksperci, już na pierwszy rzut oka można zaobserwować, iż witryna tej firmy bukmacherskiej została przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. W oczy rzuca się lekkość oraz przejrzystość tej strony. Wśród dominujących kolorów na stronie internetowej Betfan można wymienić kolor żółty oraz zielony. Na stronie głównej znajduje się oczywiście baner, w którym opisane są wszystkie najistotniejsze promocje organizowane przez tę firmę bukmacherską. 

Po lewej stronie witryny głównej bukmachera Betfan są zakłady bukmacherskie do obstawiania. Po prawej zlokalizowany jest natomiast pusty kupon, który można wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Na tym polega właśnie przewaga internetowych bukmacherów, ponieważ z ich usług można korzystać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na witrynie internetowej bukmachera Betfan bez jakichkolwiek komplikacji można również znaleźć wszystkie najistotniejsze dla graczy informacje. Mowa tutaj o zakładach, live, promocjach, obsłudze klienta czy też o dostępnych w Betfan metodach płatności.

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Oferta bukmachera online Betfan

Jaką ofertę dla swoich graczy przygotował bukmacher Betfan? Specjalnie dla Państwa to sprawdziliśmy. Mimo tego, iż jest to nowa firma na bukmacherskim rynku, to trzeba przyznać, iż jej oferta jest naprawdę interesująca i godna uwagi. W Betfan możemy wybierać spośród przeszło trzydziestu dyscyplin sportowych. Wśród nich znajdują się oczywiście te uznawane za najważniejsze, takie jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej, piłka ręczna, kolarstwo, żużel, rugby itd.

Warto jednak wspomnieć o tym, iż u tego bukmachera dostępnych jest również wiele sportów cieszących się małą popularnością. Chodzi tutaj o takie dyscypliny jak pesapallo czy też lekkoatletyka. Oprócz tego, Betfan wszystkim swoim graczom proponuje profesjonalne zakłady na wydarzenia związane z szeroko rozumianą rozrywką. Chodzi tutaj nie tylko o wydarzenia takie jak wyniki wybór czy też obstawianie rezultatu końcowego popularnych programów rozrywkowych. Ten segment zakładów w Betfan jest naprawdę szeroki. Takich zakładów jest przeszło 200 – to prawie tyle samo, co łączna liczba zakładów w Betfan na piłkę nożną. 

W jakich kategoriach można obstawiać w Betfan zakłady na rozrywkę? Są one następujące:

  • zakłady wokół sportu (np. transfery, zakłady związane z prezesem PZPN, piłkarzami, kadrą, crossfitem itd.),
  • zakłady dotyczące tematyki show biznesu (obstawianie zdarzeń związanych z najpopularniejszymi polskimi oraz zagranicznymi gwiazdami show biznesu),
  • zakłady dotyczące polityki (np. wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce, wyniki innych wyborów na świecie),
  • zakłady dotyczące pogody (np. prognozowane temperatury, ilość opadów itd.),
  • zakłady dotyczące sfery mediów (np. wyniki najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce takich jak Rolnik szuka żony, Agent gwiazdy, Opole, Europa da się lubić itd.),
  • zakłady związane z ekonomią (np. obstawianie prognozowanych kursów walut).

Łatwo można zaobserwować, że oferta przygotowana przez specjalistów bukmachera Betfan jest naprawdę niezwykle szeroka i godna zainteresowania. Każdy, kto założy swoje konto w Betfan ma gwarancję, iż liczba zakładów do obstawiania będzie naprawdę duża. Za to Betfanowi należy się naprawdę ogromny plus!

Promocje i bonusy bukmacherskie w Betfan

Każdy bukmacher, który wchodzi na rynek zakładów wzajemnych, musi przygotować taką ofertę, która skłoni do zarejestrowania nowych graczy. O tej starej zasadzie dobrze wiedzieli właściciele marki Betfan, ponieważ przygotowali dla swoich graczy szereg ofert, które mają za zadanie zwabienie ich w jak największej ilości. Każdy gracz w Betfan na start otrzymuje niezwykle interesujący pakiet powitalny.

Na omawiany pakiet składają się aż trzy bonusy od depozytu. Można otrzymać łącznie nawet 3000 złotych. 1500 złotych za pierwszą wpłatę, 1000 złotych za drugą oraz 500 złotych za trzecią wpłatę. Bonusy robią wrażenie, prawda? Dlatego też gorąco zachęcamy do rejestracji w Betfan! Jest to świeża firma na polskim rynku zakładów bukmacherskich, która z miesiąca na miesiąc z pewnością będzie zdobywała ogromne rzesze nowych użytkowników.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button