Betfan – co gracze sądzą o tym bukmacherze?

Nie da się ukryć, że Betfan to całkiem nowy bukmacher jak na standardy Polskiego rynku bukmacherskiego, jednakże jego oferta jest wielu graczom nadal niezbyt dobrze znana. Dlatego też dziś przedstawimy ci to, czego można dowiedzieć się o bukmacherze Betfan!

Betfan – co gracze sądzą o tym bukmacherze?

Strona bukmachera od Betfan

Projekt strony od Betfan według graczy jest bardzo świeży, ale duża ilość informacji i liczb przyprawia o zawrót głowy. Dominuje żółty i zielony, chociaż każda zakładka ma inny kolor. Z punktu widzenia gracza ważne informacje, takie jak promocje, gra w czasie rzeczywistym, obsługa klienta i metody płatności są również łatwe do znalezienia. Chociaż strona może nam rzucić okiem na pierwszy rzut oka, na początku nie było tak źle – w końcu jest to firma bukmacherska, która dopiero niedawno rozpoczęła działalność.

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Oferta zakładów Betfan jest całkiem dobra

Betfan dostarczył już od początku swoim typerom blisko 30 sportów które można u niego obstawiać. Następnie wymienimy te najważniejsze – piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, siatkówka, piłka ręczna, boks, piłka nożna, kolarstwo, rugby. Warto jednak zwrócić uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze, ten legalny bukmacher stawia zakłady na mniej popularne sporty (w tym lekkoatletyka), a po drugie zapewnia graczom coś, czego inni bukmacherzy nie mają, czyli doświadczenie w branży rozrywkowej. Betfan też oferuje zakłady na mniej lub bardziej znane sytuacje ekonomiczne, media, politykę, a nawet na karierę aktorską.

Opinia Betfan wśród graczy

Betfan nie wypracował jeszcze dobrej opinii wśród wielu uczestników, co nie jest zaskakujące – w końcu firma działa dopiero od roku, więc jego oferta nie osiągnęła zbyt wiele. Oczywiście największym zarzutem jest to, że chociaż początkowa premia może wydawać się atrakcyjna, wypłata premii jest rzeczywiście dużym wyzwaniem. Nie wspominając o tym, że wyceny zakładów na miejscu są nadal trywialne, ale są to częste problemy z zakładami dla początkujących i na pewno zostaną rozwiązane w przyszłości. Generalnie gracze korzystający z oferty tego bukmachera będą usatysfakcjonowani.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zawieszenie oferowania usług

Oczywiście wielu graczy, którzy obstawiali u Betfan na początku tego roku, zostało niestety obudzonych przez nocnik. Z powodu koronawirusa Betfan zawiesił działalność około maja. Z jednej strony była to decyzja oczywista, ale z drugiej faktycznie spowodowała onieśmielenie wielu klientów przez bukmachera. O decyzji tej mogą decydować prawidłowe założenia finansowe, ale z drugiej strony być może zarząd firmy nie przewidział ogromnych konsekwencji złego PR, a to zawieszenie działalności wskazywało właśnie uczestnikom, że ten bukmacher nie przedstawia stabilnej oferty. Przez to też w bukmacher Betfan strasznie upadł w rankingach bukmacherskich. Przecież najgorsze jest opisanie swojej firmy jako niestabilnej, co bardzo szkodzi ogólnej opinii danego bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button