Co można typować w darts?

Trwają właśnie Mistrzostwa Świata w Darts. Są to innymi słowy lotki. Ten sport jest bardzo popularny m.in. w Anglii albo Holandii. W Polsce ta dyscyplina jest pod tym względem stosunkowo niszowa. Może jednak zmieni się to w ciągu kilku najbliższych tygodni? W końcu TVP Sport transmituje mecze z tej imprezy, które odbywają się w Londynie (konkretnie w Alexandra Palace). Niektóre pojedynki można oglądać w telewizji. Inne są natomiast transmitowane za pośrednictwem strony internetowej. To powoduje, że coraz więcej zawodników interesuje się tym sportem. Co można tutaj jednak typować?

obstawianie darts
Typowanie darts w zakładach bukmacherskich

Kto wygra pojedynek? Obstawianie w darts

Tak samo, jak w innych sportach, możesz np. obstawiać kto będzie lepszy po ostatniej lotce. Taką ofertę na obstawianie mają najlepsi bukmacherzy w Polsce jak STS czy Betfan. Od razu trzeba podkreślić, że darts to sport wyjątkowo specyficzny. Często zawodnikami są osoby, które pod względem sylwetki niczym nie przypominają najlepszych na świecie sportowców itp. Nierzadko mają sporą nadwagę, ale za to wyjątkowo celne oko i stalowe nerwy. Pamiętaj, że tutaj niezwykle istotna jest dyspozycja dnia. Są jednak pewne aspekty, które muszą być analizowane przed obstawianiem tej właśnie dyscypliny.

Należy sprawdzać, jak dany zawodnik radzi sobie na przestrzeni kilku lub nawet kilkunastu ostatnich pojedynków. Są gracze, którzy zdecydowanie lepiej czują się na bardziej kameralnych turniejach. Mistrzostwa Świata to zaś zupełnie inna bajka. Na trybunach nie brakuje widzów, którzy generują naprawdę spory hałas. Do tego dochodzi presja związana z kamerami. Warto zatem zweryfikować, jak zawodnik radził sobie przed taką publicznością w ostatnich latach.

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Są gracze, którzy na kameralnych turniejach poczynają sobie znakomicie, ale w takim środowisku kompletnie się nie odnajdują. Warto oczywiście zweryfikować także ostatnie mecze z konkretnym rywalem. Nie zaszkodzi zatem zdobyć wielu cennych informacji dotyczących zawodników na różnego rodzaju stronach internetowych. Szczególnie tych zagranicznych, ponieważ w Polsce – jak już wspomnieliśmy – ta dyscyplina nie jest jeszcze zbyt popularna.

Obstawianie zakładów dodatkowych nie brakuje

Gracze, którzy mają zamiar obstawiać tę dyscyplinę mogą zdecydować się na różne zakłady dodatkowe. Masz szansę m.in. stawiać na rozmaite handicapy. Są na rynku legalni bukmacherzy online, którzy oferują zakłady dotyczące ilości setów lub pojedynczych legów. Co jeszcze można obstawiać? Warto wiedzieć, że gracz maksymalnie może rzucić – w trakcie swojej próby – 180 punktów. Hazardziści mają szansę natomiast obstawiać, jak dużo tych maksymalnych rzutów będzie – w całym meczu lub biorąc pod uwagę jedynie poszczególnego dartera.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button