Co można wytypować w zakładach STS?

STS (Star-Typ Sport) to polski bukmacher, który działa na rynku od prawie 25 lat. Swoją działalność rozpoczynał w 1997 roku, a obecnie jest jednym z najbardziej doświadczonych i najpopularniejszych podmiotów tego typu w Polsce. Swoją ofertę dostosował zarówno do graczy, którzy jeszcze nie mieli do czynienia z bukmacherką, jak i tych, którzy są z nim już od lat, stale zostawiając u niego gotówkę i obstawiając swoje ulubione spotkania. Jak dokładnie przedstawia się ta oferta z obu perspektyw?

sts co mozna wytypowac
Jaką ofertę do wytypowania ma bukmacher STS?

Na co w STS mogą liczyć nowi typerzy?

Chcąc zacząć swoją przygodę z STS pierwsze, co musimy zrobić, a co aplikuje się również do innych firm bukmacherskich, to spojrzenie na jej bonus powitalny. Ten jest solidny, bo daje możliwość otrzymania nawet 1200 złotych za darmo. Wszystko zależy od kwoty naszego pierwszego depozytu, którego podwojeniem będzie właśnie bonus. Aby więc wycisnąć z niego jak najwięcej, musimy wpłacić równo 1200 złotych – by z kolei wypłacić środki pozyskane za pośrednictwem tego bonusu, będziemy musieli obrócić jego kwotą trzykrotnie. Chcąc skorzystać z bonusu powitalnego, pamiętajmy o wyrażeniu chęci na to w czasie procesu rejestracyjnego.

Sam bonus powitalny to jednak nie wszystko, co STS ma w zanadrzu dla świeżo rejestrujących się typerów. Mogą oni również skorzystać z oferty na zakład bez ryzyka, która choć nie jest stałym elementem oferty katowickiej firmy, pojawia się w niej z dużą regularnością. Nowi gracze mogą również spojrzeć na promocje na e-sporty (25 złotych bezpiecznego zakładu po dołączeniu do akcji), ale też na 20 złotych w darmowych środkach na grę w Betgames (ta promocja tyczy się również stałych klientów, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z innowacyjną usługą polskiego bukmachera).

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

W czasie rejestracji mądrym rozwiązaniem jest wpisanie kodu PEWNE25 w odpowiednim polu – da nam to 25 złotych na darmową grę, bez żadnych zobowiązań w postaci konieczności aktywacji konta czy czegokolwiek w tym stylu. Jedynym wymaganiem jest tutaj konieczność dokonania obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty – jeżeli oczywiście chcemy te środki wypłacić na konto bankowe.

Stali klienci w zakładach STS

Na skorzystaniu z usług firmy STS dobrze wyjdą również regularni klienci, którzy posiadają konto u bukmachera STS już od jakiegoś czasu. Mogą oni skorzystać z takich stałych akcji promocyjnych, jak:

  • bezpieczne 25 złotych na e-sport – po dołączeniu do akcji co tydzień będziemy mogli dokonać bezpiecznych zakładów, na które składać się może nawet kilka kuponów SOLO (każdy z kursem minimalnym 1,85, dotyczący e-sportów). Firma STS zwróci nam 10% wartości wkładu, jeżeli przegramy jeden lub kilka kuponów (zalicza się wkład właśnie z przegranych kuponów). Za sprawą tej akcji możemy dostać zwrot o maksymalnej wysokości 25 złotych, promocja działa również w aplikacji mobilnej.
  • ekstra 25 złotych na sporty wirtualne – co tydzień jesteśmy w stanie dostawać 25 złotych za regularne korzystanie z usługi Sportów Wirtualnych – wystarczy, że w tygodniu dokonamy obrotu na naszym głównym koncie o wartości minimum 300 złotych (na kuponach z kursem co najmniej 2.00 i wyłączne w opcji Sportów Wirtualnych.
  • polecenie znajomego – po wygenerowaniu swojego unikalnego odnośnika możemy za jego pośrednictwem zaprosić naszego znajomego do obstawiania – jeżeli wpłaci on na swoje konto przynajmniej 50 złotych, a następnie zagra za minimum 150 zł (z przynajmniej jednym spotkaniem na kuponie o kursie nie mniejszym niż 1.5), otrzymamy darmowe 50 zł. Co istotne, on również je dostanie.
sts poker online legalnie
Betgames STS – legalne gry karciane z bonusem

Czy typowanie meczów w STS jest opłacalne?

STS jest firmą, która na polskim rynku bukmacherskim swoje usługi prowadzi na tyle długo, że ma doświadczenie w odpowiednim podejściu zarówno do nowych, jak i stałych klientów. Nie bez powodu szacuje się, że w chwili obecnej jej udziały w polskiej bukmacherce sięgają pięćdziesięciu procent i choć sama w sobie nie proponuje programu lojalnościowego swoim przeciętnym użytkownikom (działa on tylko w przypadku tych, którzy zostawiają tutaj potężne kwoty pieniędzy), nadrabia to wieloma promocjami, bonusami oraz usługami, których próżno szukać u konkurencji.

Typowanie meczów w STS jest oczywiście opłacalne pod warunkiem, że mamy na tyle dobre typy, które beda nam wchodziły. Jak każdy inny legalny bukmacher w Polsce tak i STS jest firma, w której można zarobić pieniądze. To nie od firmy zależy tylko od nas samych, to przecież my decydujemy co pojawi się na naszym kuponie.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button