Elitarny bukmacher Noblebet – co oferuje graczom?

NobleBet to nowy legalny bukmacher z polską licencją. Został założony przez spółkę Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Limanowskiego 10. Oficjalny start miał miejsce 19 września 2019 roku, czyli niedawno temu. CZy Noblebet może zagrozić pozycji największym i najbardziej popularnym w Polsce bukmacherom jak STS czy Fortuna? Jak prezentuje się początkowa oferta tego bukmachera?

polski bukmacher noblebet
Zakłady bukmacherskie Noblebet – Oferta, bonusy i promocje

Bukmacher NobleBet nazywa się najbardziej elitarnym ze wszystkich dostępnych w Polsce bukmacherów. Ciężko określić, czy jest to prawda, ale nie da się ukryć, że design wygląda profesjonalnie, a całość emanuje bogactwem. Zgodnie z zapowiedziami prezesa firmy, NobleBet już wkrótce ma zacząć rywalizować z największymi spółkami na rynku. Już jest dobrze, a jeśli ma być jeszcze lepiej, to podpisujemy się pod tym rękami i nogami. Brandem marki jest elegancki mężczyzna z siwą brodą – sir Richard Cavin, którego zadaniem jest wprowadzenie nas w świat Noblebet.

Strona bukmachera Noblebet

Strona Noblebet prezentuje się niezwykle elegancko i atrakcyjnie. Widać na niej przepych i ekskluzywność. Można uznać, że sama strona naprawdę się sprawdza i robi wrażenie. Pytanie tylko, czy będzie zachęcała graczy, czy też ich odstraszała? Wszakże zazwyczaj wszystko, co elitarne jest drogie i gracze z mniejszych budżetem mogą poczuć się zniechęceni do obstawiania. Niemniej jednak trzymamy kciuki za tego bukmachera, gdyż jest to pewien powiew świeżości na naszym rynku. 

W porównaniu do innych legalnych bukmacherów można odnieść wrażenie, że Noblebet postawił na coś zupełnie odmiennego tak żeby się wyróżnić od konkurentów, szczególnie Betfan czy Pzbuk, którzy wystartowali też niedawno.

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Oferta zakładów bukmacherskich w Noblebet

Oferta Noblebet jest równie prestiżowa, jak i strona internetowa. Po przejściu szybkiej rejestracji (lub pełnej, zależy, na co mamy w danej chwili ochotę) naszym oczom ukazuje się ekran, na którym możemy obstawiać. Oferta robi piorunujące wrażenie, gdyż do dyspozycji mamy prawie 50 różnych dyscyplin sportowych, co bardzo rzadko widuje się u innych bukmacherów. Sam Noblebet mówi, że daje graczom możliwość poczucia namiastki grania u zagranicznego bukmachera. Nie ma możliwości obniżenia podatków, czy innych rzeczy opisanych w ustawie hazardowej, ale za to można zwiększyć ofertę. Szczególnie godne uwagi są propozycje na polską piłkę nożną. Mamy szansę obstawić mecze z Ekstraklasy, ale także i z niskiej czwartej ligi. Jeśli ktoś kibicuje mniejszym zespołom, to Noblebet jest dla niego idealny. 

Pozostałe dyscypliny również są bardzo różnorodne i pozwalają na cieszenie się z typowania każdemu fanowi bukmacherki. Znajdziemy tu m.in. szachy, narciarstwo alpejskie, wyścigi samochodowe, golf itp. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Równie imponująco wygląda oferta na e-sport. Noblebet proponuje nam najbardziej popularne gry komputerowe, ale nie unika także większych wyzwań, wystawiając kursy na dotychczas niezbyt znane tytuły. 

Jeśli chodzi o zakłady live, to jest nieźle, ale ogromnym minusem jest zupełny brak transmisji i wizualizacji tego, co dzieje się na boisku. Co prawda ilość dyscyplin nie zachwyca, ale wszystko to ma zmieniać się w miarę upływu czasu. 

Noblebet zaszalał również w sferze sportów wirtualnych. Podstrona wykonana jest perfekcyjnie, grafiki i animacje stoją na najwyższym poziomie, wszystko jest czytelne i jasne, a sam proces typowania takich sportów jest dokładnie wytłumaczony. Typerzy lubujący się w obstawianiu sportów wirtualnych z pewnością ucieszą się także ze specjalnie dla nich przygotowanej promocji.

Ciekawostką jest to, że minimalna stawka w Noblebet wynosi zaledwie 50 groszy. Mało który bukmacher pozwala nam stawiać tak niewielkie kwoty. Duży plus, szczególnie dla typerów, którzy dysponują niewielkimi funduszami.

darmowy bonus cashback w betclic
Najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Betclic kod promocyjny na bonus

Kursy bukmacherskie

Można powiedzieć, że z jednej strony jest dobrze, z drugiej natomiast tragicznie. Już śpieszymy z tłumaczeniem. Marża bukmachera na najpopularniejsze sporty jest niewielka, dzięki czemu Noblebet trafił do czołówki bukmacherów z najwyższymi kursami w takich dyscyplinach, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka i tenis. Z drugiej zaś strony mniej popularne sporty i rynki posiadają zdecydowanie większą marżę, przez co obstawianie ich jest średnio opłacalne. Dużo lepsze kursy na takie dyscypliny znajdziemy w ofercie innych bukmacherów jak Betfan. Nie tego spodziewaliśmy się po tak elitarnym bukmacherze. 

Bonusy i promocje u bukmachera Noblebet

Noblebet oferuje swoim klientom wysoki bonus powitalny. Wpłacając trzy depozyty, możemy zgarnąć nawet 1650 złotych. Przyjrzyjmy się tej promocji nieco bliżej.

Bonus powitalny w Noblebet

Bonus powitalny w Noblebet podzielony jest na trzy części:

  • bonus od pierwszego depozytu 100% do 800 zł,
  • bonus od drugiego depozytu 50% do 800 zł,
  • bonus od trzeciego depozytu 100% do 50 zł na sporty wirtualne.

Jak go otrzymać?

Musimy zarejestrować się na stronie bukmachera Noblebet i zalogować na swoje konto. Następnie należy dokonać wpłaty w wysokości minimum 10 złotych, maksimum 800 złotych (można więcej, ale nie otrzymamy wtedy większego bonusu). Na nasze konto trafi bonus  w postaci 5% od wpłaty, a także mnożnik kursu całkowitego x20. Przy wpłacie 800 złotych, wartość bonusu wyniesie więc 40 złotych. Kwota ta będzie aktywna przez 30 dni.

Następnie musimy postawić kupon złożony z co najmniej 2 zdarzeń, gdzie kurs pojedynczego zdarzenia to będzie minimum 1.40, a kurs łączny to 1.85. W tym momencie możliwe będzie aktywowanie mnożnika. W przypadku wygranej otrzymujemy należną nam kwotę pieniędzy, którą przed wypłatą musimy jeszcze trzykrotnie obrócić na kuponach spełniających takie same warunki jak opisane powyżej. Drugi depozyt musi spełniać takie same warunki, z tym, że jeśli chcemy otrzymać maksymalną kwotę bonusu, musimy wpłacić 1600 złotych. 

Trzeci depozyt nie musi być już taki duży, ale musimy pamiętać, że bonus można wykorzystać tylko na sportach wirtualnych. Środki bonusowe muszą być w tym przypadku obrócone pięciokrotnie. 

Bonus bukmacherski w Noblebet wydaje się niezły, ale z drugiej strony bardzo ciężko jest go zdobyć. U innych bukmacherów znajdziemy o niebo lepsze promocje. 

Inne promocje Noblebet online

Bukmacher Noblebet oferuje nam także szereg innych promocji. Jedną z nich są zakłady dotowane, opracowane z myślą o stałych klientach. Obstawiając kupony z większą ilością zdarzeń (co najmniej 3) o stawce 50 złotych, gdzie łączny kurs kupony to przynajmniej 2.50 mamy możliwość zwiększenia wygranej o 5%, a w przypadku kuponów z większą ilością typów nawet o 20%. Przyznany bonus musimy obrócić trzykrotnie na kuponach o kursie minimalnym 1,85.

Extra 50 złotych od obrotu to promocja stała bukmachera, polegająca na wynagradzaniu graczy, którzy w danym tygodniu wykonają obrót na łączną kwotę 1000 złotych. Oczywiście w tym przypadku również musimy obrócić środkami bonusowymi.

Zwrot przy 0:0 w meczach Ekstraklasy przysługuje typerom, którzy postawili kupon na mecz polskiej ligi i okazał się on przegrany, a w meczu nie padła żadna bramka. Nie obędzie się bez spełnienia warunków obrotu. 

Aplikacja mobilna Noblebet

Niestety, ale na chwilę obecną aplikacji mobilnej jeszcze nie ma, ale pracownicy bukmachera zapowiadają, że premiera planowana jest już niebawem. Na razie możemy korzystać z mobilnej wersji strony internetowej, która wygląda i działa całkiem dobrze nawet na mniejszych telefonach.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button