Ewinner logowanie, kod promocyjny, opinie 2020

Ewinner wystartował jako dwunasty legalny bukmacher w naszym kraju. Na razie swoje usługi świadczy tylko w Internecie i prawdopodobnie tak już zostanie, gdyż jak na razie spółka nie wspomina nic o rozszerzeniu swojej działalności. Ewinner zostało zarejestrowane 30 października 2018 roku, a sam serwis został uruchomiony dopiero 25 września 2019. Cały proces uruchomienia bukmachera był więc bardzo długi, gdyż większość spółek bez problemu wyrabia się w okresie nie dłuższym niż pół roku. Co najciekawsze, produkt, który otrzymaliśmy, wcale nie był aż tak bezawaryjny, a strona wymagała wielu korekt. 

ewinner logowanie rejestracja z bonusem
Polski bukmacher eWinner – Logowanie, kod promocyjny na bonus, opinie 2020

Zakłady bukmacherskie Ewinner oferta

Oferta bukmachera Ewinner nie należy do największych, ale nie możemy też na nią narzekać. Dominującym sportem jest oczywiście piłka nożna, więc z uruchomienia nowego bukmachera ucieszą się przede wszystkim fani tej dyscypliny. Nie oznacza to oczywiście, że wielbiciele innych sportów zostali potraktowani po macoszemu. Po prostu ilość spotkań w ramach danych dyscyplin jest mniejsza, dlatego też i ilość oferowanych rynków nie może być ogromna. Jak to mówią – „Z pustego to i Salomon nie naleje”. Niemniej jednak znajdziemy tu wiele różnych bardziej lub mniej interesujących dyscyplin sportowych. Mowa tu zarówno o sportach typowo letnich, jak i zimowych, a także klasykach, które mogą być rozgrywane przez cały rok. Ewinner zaprezentował nam całkiem solidną ofertę, ale trzeba przyznać, ze dużo brakuje jej do ofert bukmacherów będących w czołówce rankingów.

Sporym minusem może być oferta na e-sport. Choć gry komputerowe obstawiane są od niedawna, to większość bukmacherów proponuje nam obstawianie wielu różnych tytułów. W przypadku Ewinner mamy do czynienia z zaledwie kilkoma grami, a samych rynków jest względnie niewiele. Do obstawienia dostaliśmy tylko główne turnieje, dlatego też nie jesteśmy zachwyceni. Liczymy na to, że już niedługo oferta na e-sport zostanie znacznie powiększona, bo jak na razie jest dość słabo.

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Równie mało atrakcyjnie prezentuje się oferta na zakłady na żywo. Ewinner jest jednym z najbardziej ubogich bukmacherów pod tym względem, a dobry bukmacher to taki, który ma świetną ofertę zakładów live. Typować możemy najbardziej popularne zdarzenia, ale ilość rynków nie zachwyca, a w dodatku wszystko działa dość powoli i niechętnie. Warto zanotować także fakt, iż w Ewinner nie znajdziemy na razie żadnych transmisji, a co za tym idzie, nie podejrzymy tego, co dzieje się w danym meczu bez zmiany strony. Ubogo prezentują się także statystyki oraz live tracker. Moduł zakładów na żywo potrzebuje naprawdę wiele pracy, zanim wszystko zacznie funkcjonować tak, jak powinno. Dopóki nie zostanie to poprawione, radzimy trzymać się z daleka od obstawiania na żywo u tego bukmachera. 

No dobrze, a jak prezentują się kursy w Ewinner? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż w niektórych przypadkach bukmacher ten prezentuje się całkiem nieźle, w innych dużo gorzej. Zdecydowaliśmy się więc na wyciągnięcie średniej i efekty okazały się dość zaskakujące. Ilość kursów będących konkurencyjnymi jest naprawdę minimalna, co oznacza, że Ewinner to jeden z najgorszych bukmacherów pod względem wysokości wygranych, inny nowy buk Noblebet jest pod tym względem atrakcyjniejszy. Co prawda nie można powiedzieć, by było wyjątkowo tragicznie, ale w ostatecznym rozrachunku lepiej nie korzystać z usług tego bukmachera. 

Strona bukmachera Ewinner

Przyjrzyjmy się temu, jak wygląda strona bukmachera, rejestracja i logowanie do Ewinner. Zdajemy sobie sprawę, że wygląd jest kwestią mocno subiektywną i to, co nam się podoba, może nie przypaść do gustu innych, więc skupimy się przede wszystkim na aspektach technicznych witryny, kwestię samego designu pozostawiając do waszej oceny. 

Na początku strona bukmachera Ewinner nie należała do najlepszych. Wszystko działało powoli i co jakiś czas pojawiały się błędy. Obecnie jest dużo lepiej, ale trzeba przyznać, że nawet obecnie możemy trafić na poważny error, który utrudnia korzystanie z witryny, a czasami nawet całkowicie je uniemożliwia. Nie wiemy, co pracownicy firmy robili przez cały ten czas, ale dostarczony nam produkt pozostawia wiele do życzenia pod kątem technicznych. Okazyjne błędy mogę wydawać się mało istotne, ale każdy zirytuje się, jeśli strona nie będzie odpowiadać wtedy, gdy akurat do obstawienia będzie niezwykle ciekawe spotkanie. Do samego wyglądu nie mamy się jak przyczepić, ale trzeba przyznać, że w tym przypadku bukmacher naprawdę się spisał i wszystko wygląda atrakcyjnie i estetycznie.

Jak prezentuje się aplikacja mobilna Ewinner? Hmm. Na chwilę obecną nie prezentuje się w ogóle, gdyż nie istnieje. Na stronie bukmachera widnieje jedynie napis, że będzie ona dostępna już niedługo. Niestety, nic się w tej kwestii nie zmienia już od dłuższego czasu, dlatego też nie wiadomo kiedy ostatecznie ją dostaniemy. 

darmowy bonus cashback w betclic
Najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Betclic kod promocyjny na bonus

Promocje i bonusy bukmachera Ewinner

No dobrze, dość już narzekania, pora skupić się na promocjach tego bukmachera. Bonusy lubi każdy i nie da się ukryć, że mają one ogromny wpływ na to, czy zarejestrujemy się, czy też nie na stronie konkretnej spółki. Jak wygląda bonus powitalny w Ewinner i czy zachęca typerów do założenia nowego konta? Zaraz się o tym przekonamy. 

Polski bukmacher Ewinner proponuje nowym graczom aż trzy różne bonusy. Jak się domyślacie, zanim otrzymamy od bukmachera jakieś pieniądze, musimy wpierw wpłacić depozyt. Macie racje, ale i tak oferta promocyjna prezentuje się całkiem atrakcyjnie. No dobrze. Co to za bonusy i jak je otrzymać?

Na początku otrzymujemy dostęp do tzw. zakładu bez ryzyka do 150 złotych. Po płaceniu pierwszego depozytu w kwocie przynajmniej 150 złotych nasz pierwszy zakład będzie ubezpieczony. Oznacza to, że nawet jeśli nam się nie poszczęści w typowaniu, to cała stawka, za którą zawarliśmy zakład, zostanie nam zwrócona. Oczywiście, nie wlicza się w to kwota, która została potrącona na poczet podatku. Ją tracimy na zawsze. Odzyskanej kwoty nie możemy jednak od razu wypłacić. Wpierw należy ją sześciokrotnie obrócić na kuponach o kursie minimalnym 2.50.

Drugi depozyt uprawnia nas do otrzymania standardowego bonusu od depozytu. Naszym zadaniem jest wpłacenie na konto bukmachera co najmniej 20 złotych, a maksymalnie 500 złotych. W nagrodę otrzymamy równowartość depozytu (ale nie więcej niż 500 złotych). Na początku musimy wykonać pełen obrót na kuponach o kursie minimalnym 2.50. W tym momencie środki trafiają na konto bonusowe, a jeśli chcemy je wypłacić, to musimy je wpierw obrócić sześciokrotnie na kupnach o kursie minimalnym 2.50. Nie da się ukryć, że jest to bardzo wymagające zadanie, ale jeśli choć trochę znamy się na obstawianiu, powinniśmy dać sobie z tym wyzwaniem radę. 

Trzeci z bonusów to także bonus od depozytu. W tym przypadku otrzymać możemy kolejne 500 złotych, ale niestety wymagana jest także większa wpłata. Minimum to dalej 20 złotych, ale nasza nagroda to już tylko 50% depozytu. Jeśli chcemy zdobyć maksymalną kwotę, musimy więc wpłacić 1000 złotych. Pozostałe warunki promocji są dokładnie takie same, dlatego też nie będziemy opisywali ich ponownie. 

Promocja powitalna w Ewinner jest bardzo atrakcyjna, ale niestety warunki obrotu są tak duże, że początkujący gracze mogą mieć z ich spełnieniem ogromny problem. 

Opinie graczy o Ewinner online

Polski bukmacher Ewinner jest zbyt krótko na rynku żeby można było znaleźć wiele opinii na jego temat, to nie Betfan czy eFortuna którzy w Polsce działają od kilku lat. Nie mniej jednak ze wszystkich opinii o eWinner można wysnuć pewne wnioski.

Przede wszystkim gracze, którzy obstawiają mecze w Ewinner zwracają uwagę na dobrą ofertę zakładów z piłki nożnej, hokeja i piłki ręcznej. To są oczywiście popularne dyscypliny sportu i nie powinno być niespodzianki, że takie dyscypliny mają bogatą ofertę. Jednak z doświadczenia wiemy, że nawet najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce mogą mieć problemy z ciekawą i atrakcyjną ofertą zakładów online.

Opinie o Ewinner pokazują też, że nowemu bukmacherowi co raz trudniej zaistnieć na rynku zakładów sportowych w Polsce. Najwięksi z nich czyli STS czy Fortuna mają bardzo mocną pozycję, nie jest łatwo znaleźć niszę, którą się zagospodaruje. Graczom zależy przede wszystkim na dobrej ofercie zakładów, wysokich kursach, promocjach które można obrócić i oczywiście aplikacji mobilnej do obstawiania meczów na telefonie.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button