Ile czasu poświęcać na zakłady bukmacherskie?

Dlaczego warto poważnie zastanowić się nad tym tematem? Często osoby początkujące nie mają żadnego planu pod tym kątem. Grają zatem bez większego przygotowania. To natomiast zawsze negatywnie przekłada się na regularne i stosunkowo spore wygrane. Jak zatem poprawnie określić ilość czasu, która może być poświęcana na zakłady bukmacherskie? Co zrobić, żeby ta wartość była optymalna?

ile czasu przeznaczyć na obstawianie
Ile czasu przeznaczyć na zakłady bukmacherskie?

Warto ustalić sobie priorytety

Osoby, które grają rekreacyjnie czerpią główne dochody z innego tytułu. Najczęściej mają gotówkę za zadania wykonywane na podstawie umowy o pracę. Pamiętaj, że nie możesz zaniedbywać swoich obowiązków przez zakłady bukmacherskie. Gra w tego typu firmach hazardowych to rzecz jasna fajny pomysł na zrelaksowanie się, odprężenie itp. To oczywiście także szansa na wygrywanie pieniędzy. Trzeba jednak odpowiednio ustalić swoje priorytety. Najważniejsza musi być dla Ciebie praca, która przynosi Ci po prostu stałe dochody każdego kolejnego miesiąca w obrębie roku kalendarzowego.

Pamiętaj, aby nie zarywać też „nocek” na grę w zakłady bukmacherskie. W różnych poradnikach medycznych można bowiem przeczytać, że człowiek musi spać minimum 7-8 godzin każdego kolejnego dnia, aby jego organizm funkcjonował odpowiednio. Masz dziewczynę lub już założoną rodzinę? Musisz zatem poświęcić im odpowiednią ilość czasu. Jeśli mimo wszystko masz jeszcze niewypełnione „luki” w Twoim harmonogramie, to możesz śmiało zastanowić się nad grą w zakładach bukmacherskich. Ilość czasu poświęconego na ten sposób inwestowania nie może jednak kolidować z aspektami, które są dla Ciebie – po ustalenie priorytetów – po prostu najważniejsze.

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Nie może brakować czasu na dokładną analizę

Tak naprawdę na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Są osoby, które są tak bardzo zajęte w trakcie tygodnia, że nie mogą pozwolić sobie na wielogodzinną grę w zakładach bukmacherskich. Są też jednak ludzie, którzy pracują stosunkowo niewiele, a np. większość zadań wykonują prosto ze swojego domu. Nie muszą zatem tracić dzień po dniu czasu na dojazdy do pracy itp. Jest chyba jasne, że osoby z tej drugiej grupy mogą pozwolić sobie na więcej pod tym względem, jeśli chodzi o grę w zakładach bukmacherskich.

Pamiętaj, żeby ten przedział był tak ustawiony, żeby na pewno nie brakowało Ci odpowiedniej ilości czasu na wykonanie skrzętnej analizy. Lepiej grać mniej kuponów w ciągu tygodnia, ale podejść do tego odpowiedzialnie i profesjonalnie. Wtedy zobaczysz, że czas spędzony na analizowaniu nie będzie stracony, a Ty będziesz systematycznie wygrywał pieniądze.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button