Jak grać u bukmacherów Fortuna i STS?

Jak grać u bukmacherów Fortuna i STS?

Chcesz założyć konto? Wybór padł na te dwie firmy hazardowe? W takim razie została przez Ciebie podjęta bardzo dobra decyzja. Warto wiedzieć, że są to bowiem sprawdzone firmy bukmacherskie. Co one oferują? Jak można zaś obstawiać interesujące wydarzenia? O tym wszystkim dowiesz się z poniższego poradnika przygotowanego przez naszą redakcję.

Jak założyć konto w Fortunie? Co można dzięki temu uzyskać?

Jeśli chcesz obstawiać przez sieć, to warto wybrać np. ten podmiot hazardowy. Fortuna jest nieprzypadkowo bardzo popularna. Jest to bowiem sprawdzona, całkowicie legalna firma bukmacherska. W jaki sposób założyć konto? Wpierw musisz wejść na stronę główną tego podmiotu hazardowego. Tam trzeba kliknąć przycisk uruchamiający rejestrację. Co dzieje się dalej? Należy podać prawdziwe dane na swój temat. Nie kombinuj na tym polu. W innym razie grozi Ci blokada konta Fortuna… W końcu ewentualne kłamstwa prędzej czy później wyjdą na jaw. Takie, jak zawyżenie wieku, założenie konta na zupełnie inne dane itp. Pamiętaj, że do zrealizowania wypłaty potrzebna jest weryfikacja tożsamości. Jeśli podejdziesz do sprawy uczciwie, to nie musisz się niczego obawiać ze strony tego bukmachera. Należy zaś wiedzieć, że po rejestracji otrzymasz sporo bonusów. Promocja bez depozytu wynosi 20 PLN. Musisz tylko założyć konto i wpisać kod. Z kolei główny bonus to aktualnie zakład bez ryzyka. Jest on zależny od kwoty pierwszego depozytu. Maksymalnie możesz uzyskać zakład bez ryzyka do 600 PLN.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus na start oferowany przez STS

W STS także warto obstawiać. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Obecnie jest to najbardziej popularna firma bukmacherska na terenie naszego kraju. Warto zaznaczyć, że działa ona legalnie. Możesz zatem swobodnie założyć tam konto. A jak już to zrobisz, to czeka na Ciebie wiele atrakcji. Jest to m.in. promocja bez konieczności wykonywania żadnej inwestycji… Nie wiesz, jak odebrać bonus bez depozytu w STS? Musisz najpierw założyć konto. Na szczęście wykonanie tego zadania jest szybkie i bezproblemowe. Wszystko odbywa się bowiem intuicyjnie. Dodatkowo należy wpisać we właściwe pole aktualny kod promocyjny o treści „PEWNE25”. Potem zainkasujesz 25 PLN. Co dodatkowo jest oferowane? To np. po 20 PLN. Na sporty wirtualne oraz na gry karciane. Nie ma żadnego problemu, by zdecydować się także na główny bonus tego bukmachera. A obecnie STS oferuje podwojenie pierwszego depozytu (100% nawet do 1200 PLN).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie u tych bukmacherów jest uniwersalne

Nie wiesz, jak możesz zaś obstawiać wydarzenia, które Cię na co dzień interesują? Możliwości jest naprawdę sporo. Zarówno Fortuna, jak i STS to firmy bukmacherskie, które zapewniają tutaj wiele opcji. Nie ma żadnego problemu, by grać przez internet. Jest to zaś coraz popularniejszy wariant. Dodatkowo sporo ludzi interesujących się na co dzień zakładami bukmacherskimi wybiera obstawianie dzięki aplikacji mobilnej. Ponadto masz sposobność korzystać z rozmieszczonych na terenie całej Polski punktów stacjonarnych.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button