Jak wygrywać na zakładach u bukmachera? Poradnik od eksperta

Wygrywanie na zakładach bukmacherskich często wiąże się z tym, że trzeba poświęcić na to mnóstwo czasu, oraz starań, aby wszystko poszło po naszej myśli. Co więc trzeba zrobić, aby i tobie udało się wygrać co nieco u bukmachera? Otóż o tym porozmawiamy sobie już za chwilę!

Jak wygrywać na zakładach u bukmachera? Poradnik od eksperta

Przeznacz pewną kwotę na zakłady każdego miesiąca

Jeśli już zdecydowałeś, że zakłady bukmacherskie będą twoim hobby na dłuższy czas, to pamiętaj o tym, aby grać odpowiedzialnie. W ten sposób możemy zminimalizować ryzyko dużych strat. Niezależnie od tego, czy uczysz się jak obstawiać zakłady sportowe, czy też masz już doświadczenie – to zawsze graj bez użycia emocji. W zakładach sportowych bardzo ważne jest zachowanie spokoju, ponieważ emocje nigdy nie podpowiadają ci dobrego rozwiązania, dlatego bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę czynniki ryzyka związane z każdym umieszczanym przez nas kuponem u bukmachera.

Zakłady pojedyncze – na początku obstawiaj tylko to!

Zakłady pojedyncze to najlepszy sposób na to, aby zacząć z obstawianiem, ponieważ mają one największą szansę na to, aby udało ci się wygrać. Niektórzy nowicjusze niepotrzebnie koncentrują się tylko na tym, jakie kursy oferuje bukmacher, zamiast zwrócić uwagę na inne, równie ważne czynniki. Niestety, ale przy zakładach bukmacherskich zawsze trzeba znaleźć okazję. Po dokładnej analizie możliwości te wydają się atrakcyjne w stosunku do faktycznej możliwości zdarzenia. Częścią taktyki typowania każdego dobrego gracza zakładów bukmacherskich jest śledzenie statystyk dotyczących określonych meczów, drużyn i zawodników. Dlatego single mogą być najlepszą strategią dla nowych graczy, którzy chcą wejść do świata zakładów piłkarskich.

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Bonusy bukmacherskie

Czasami darmowe bonusy mogą podwoić naszą wypłatę z wygranej, a nawet pozwolić nam obstawiać za darmo, więc możemy wygrać nawet bez wydawania złotówki z naszego depozytu. To także świetny sposób na zdobycie doświadczenia, kiedy go nie masz, co akurat tobie mocno się przyda, bo w końcu dopiero zaczynasz z obstawianiem zakładów bukmacherskich, skoro to czytasz, prawda? Czytaj dalej, a dowiesz się czegoś równie ciekawego…

Fora gier online

Fora gier to świetny sposób na zdobycie wiedzy o zakładach, bo dzięki nim możemy znaleźć sekrety gier losowych i znaleźć różną wiedzę na tematy dotyczące nawet samych sportowców. Jednakże wszystko co tam znajdziemy, należy traktować z ostrożnością. Dopóki pamiętamy o tym, że przecież nie każdy chce nam pomóc, to możemy poznać naprawdę świetnych typerów z całej Polski – ale pamiętaj o tym, że wszystkie wiadomości, jakie znajdziesz na forach bukmacherskich powinieneś sprawdzać dwa razy, aby uniknąć popełnienia jakichś błędów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego ludzie w ogóle obstawiają?

Przykładowo, gdy postawimy 5 zł na konkretne wydarzenie sportowe, każdy zgodzi się, że poziom adrenaliny wzrośnie. Oglądanie takiego spotkania wywołuje więcej emocji niż całkowity brak inwestycji. Dlatego granie w gry u legalnego bukmachera wydaje się być dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu bez nudy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button