Jak wygrywać z bukmacherem?

Wygrywanie z bukmacherem często jest czymś, co każdy gracz chce osiągnąć, ale większość typerów po prostu nie ma pojęcia, jak tego dokonać. Dlatego też dziś przedstawimy ci to, co będzie ci potrzebne, jeśli chcesz zacząć wygrywać z bukmacherem na zakładach!

Jak wygrywać z bukmacherem?

Zacznij od przeglądania internetu

W Internecie jest wiele informacji, które pomogą Ci przygotować się do obstawiania zakładów sportowych. W końcu nie musisz zaczynać obstawiania na chybił trafił- wystarczy odpowiednio poradzić sobie z tematem, na przykład za pomocą odpowiednich poradników bukmacherskich. W ten sposób będziesz wiedział, co się stanie, jak obstawisz swój zakład, a wiele zmian na rynku zakładów nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Przykładem takiego miejsca, gdzie możesz znaleźć poradniki bukmacherskie, są blogi bukmacherskie, a jeśli jednak to cię w pełni nie satysfakcjonuje, zawsze możesz skorzystać z pomocy forów bukmacherskich. Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów na to, aby dowiedzieć się czegoś więcej o twojej przyszłej dyscyplinie, którą będziesz typować.

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Im mniejsze marże – tym lepiej!

Warto jest dobrać sobie bukmachera, który ma odpowiednio niskie marże bukmacherskie. Wielu bukmacherów oferuje bonusy na start, ponieważ od samego początku możemy używać ich gotówki zamiast własnych pieniędzy. To ogromny zysk, ponieważ jeśli nie lubimy tych zakładów, możemy wypłacić środki bez strat. Jeśli wybieramy bukmachera, musimy teraz zastanowić się, czy skorzystać z podstawowej usługi bukmachera, czy wygodniej jest korzystać z jego usługi przez Internet. Zaletą ostatniej opcji jest to, że z serwisu możemy korzystać 24 godziny na dobę, jednak przed skorzystaniem z usług wybranych bukmacherów powinniśmy sprawdzić ich opinie oraz wszystkie wydarzenia i dyscypliny.

Jeśli interesuje Cię granie u buka i chcesz otrzymać bonus na start, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przeczytanie warunków promocji. Po pierwsze, zwróć uwagę na warunki promocyjne. Zdecydowanie warto sprawdzić minimalny kurs bukmacherski. Jednak wybierając legalnego bukmachera i jego bonus, prosimy o uważne przeczytanie warunków, zwłaszcza słów, które są zaznaczone małą czcionką. Może uratować Twoją skórę wiele razy, ponieważ handlowcy, prawnicy i bankierzy najczęściej używają tej metody do zarabiania na tobie pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Spróbuj swoich sił w obstawianiu!

Niestety, ale tego kroku nie przeskoczysz. Jeśli nie zainwestujesz – to po prostu nie wygrasz, i nie ma jak tego tak naprawdę obejść. Jedynym twoim ratunkiem jest obstawianie za niskie kwoty, ale z drugiej strony ciężko będzie ci wtedy znaleźć jakiś opłacalny kurs. Dlatego też pamiętaj o tym, że każdy zakład u legalnych bukmacherów jest opodatkowany na 12%, nie licząc jeszcze marży bukmacherskiej, dlatego staraj się też nie typować tych zakładów, które nie są dla ciebie opłacalne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button