Jak wygrywać z zakładów obstawianych na sport?

Wielu nowych graczy nie jest świadomych, że wygrywanie na zakładach sportowych nie jest proste. Tak więc, dziś mamy dla was parę dobrych porad, dotyczących typowań sportowych.

Jak wygrywać z zakładów obstawianych na sport?

Spróbuj obstawić pewniaki, jeśli nie wygrasz

Typowanie pewniaków jest dobre, ponieważ wtedy mamy możliwość wygrania pewną sumę pieniędzy, jednakże tego typu zakłady sportowe nie będą pokazywać się zbyt często, więc nie można tak bardzo na nich polegać. Nic dziwnego, ponieważ żaden bukmacher nie ma ochoty na to, aby tracić pieniądze. Pewniaki bukmacherskie to dobry sposób na to, aby najzwyczajniej odbić się, ale trzeba pamiętać, że nie powinno się na nich polegać non stop, z racji tego że możemy na tym po prostu polec. Zawsze mamy jeszcze jedno wyjście, a mianowicie zrobić sobie krótką przerwę, przecież nikt nikomu nie każe grać na zakładach bez przerwy, w ten sposób możesz wrócić z chłodną głową, dzięki czemu twoje typy będą bardziej trafne od tych wcześniejszych.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Co zrobić aby nie przejechać się przy wyborze bukmachera

Wbrew pozorom to nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Na wybór buka składa się kilka kwestii, pierwszą z nich jest bonus bukmacherski, ale nie tylko tym powinniśmy się sugerować. Oczywiście ważną sprawą są kursy bukmacherskie, a także temat związany z wypłatą środków, ponieważ nie wszyscy bukmacherzy oferują natychmiastowe wypłaty pieniędzy w takiej formie, jakbyśmy sobie zażyczyli. Kolejnym tematem wartym naszej uwagi są sporty jakie oferuje firma i które mamy ochotę typować. Niektórzy bukmacherzy po prostu nie wszystkie sporty mają w swojej ofercie, dlatego musimy zwrócić uwagę, przy wyborze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pozyskaj większą ilość bonusów

Jak tego dokonać? Mianowicie jest to banalnie proste, wystarczy, że będziemy na tyle kreatywni, że założymy konto u kolejnego wybranego przez nas bukmachera. W naszych czasach przy ścisłych przepisach o grach losowych wydaje się, że taki zabieg jest nielegalny, ale o ile dany bukmacher posiada licencję ministerstwa finansów na obrót zakładami bukmacherskimi, to podczas zakładania konta nie będzie najmniejszego problemu. Na domiar tego z łatwością będziemy mogli dostać bonus od nowego bukmachera, ponieważ w jego oczach nigdy tak naprawdę nie typowaliśmy, co jest jak najbardziej dużą korzyścią dla nas.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button