Jakie opinie mają polscy gracze na temat najpopularniejszych bukmacherów?

Jakie opinie mają polscy gracze na temat najpopularniejszych bukmacherów?

Często masz twardy orzech do zgryzienia odnoszący się do tego tematu? Chcesz bowiem założyć internetowe konto bukmacherskie, aczkolwiek nie wiesz, jaka opcja będzie tutaj najlepsza? Jeszcze przed dokonaniem rejestracji warto dokładnie sprawdzić recenzje na temat podmiotów hazardowych. Jakie firmy bukmacherskie są obecnie bardzo mocno chwalone przez internautów?

Co typerzy sądzą o Fortunie?

Jednym z najbardziej „propsowanych” podmiotów hazardowych jest na pewno ta firma bukmacherska. Fortuna może poszczycić się niezwykłym stażem w branży. Wszak ten podmiot hazardowy oferuje swoje usługi… od 1996 roku. Dodatkowo Fortuna zapewnia wiele opcji do wyboru. Możesz bowiem obstawiać nie tylko stacjonarnie, ale także w sieci (lub przy pomocy aplikacji mobilnej). Jakie są opinie graczy o eFortuna? Bardzo dobre. Nie może być jednak inaczej, skoro ta firma bukmacherska działa nie tylko legalnie. Dodatkowo każdy nowy Klient może zainkasować wiele hojnych bonusów. Na dzień dobry jest oferowany m.in. zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN. Ten bonus jest oferowany bez konieczności wykonania żadnego depozytu. Musisz tylko założyć konto i wpisać właściwy kod promocyjny. Poza tym masz okazję zainkasować zwrot za pierwszy przegrany kupon. W tym aspekcie Fortuna oferuje w sumie nawet 600 PLN. Co jeszcze jest do Twojej dyspozycji? W przypadku drugiego depozytu możesz zainkasować nawet 2100 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Opinie na temat Betcris są bardzo pozytywne

Betcris jest na pewno dużo młodszym podmiotem hazardowym. Są osoby (szczególnie początkujące), które do tej pory jeszcze nie słyszały o tej firmie bukmacherskiej. Warto zaznaczyć, że Betcris może natomiast pochwalić się wieloma atutami. Najbardziej istotne jest to, że ta firma bukmacherska działa w pełni legalnie. Tak samo, jak Fortuna. Możesz to sprawdzić na stronie internetowej Betcris albo ewentualnie uruchomić Rejestr Domen Zakazanych. Warto dodać, że Betcris Polska opinie na temat tego podmiotu hazardowego są bardzo dobre, ponieważ można liczyć na świetne promocje. Co obecnie rzuca się szczególnie w oczy w ramach tego zagadnienia? Np. możliwość zgarnięcia cashbacku do 500 PLN na start. Co ciekawe, ta promocja jest reklamowana przez Sebastiana Milę (byłego piłkarza, obecnie eksperta w TVP Sport). W skrócie można opisać ten bonus tak, że jeśli zagrasz pierwszy kupon i Ci się nie poszczęści, to 500 PLN trafi z powrotem do Ciebie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Czy warto mieć konto w bukmacherze STS?

Świetne recenzje (oczywiście nie od wczoraj) zbiera STS. Ta legalna firma bukmacherska gwarantuje np. znakomite bonusy na start. Obecnie możesz zainkasować m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN. To jednak nie wszystko. Główna promocja tej firmy bukmacherskiej to w tym momencie bonus 1500 PLN. Aby z niego skorzystać, należy mieć konto. Potem, w ciągu 30 dni, trzeba wpłacić trzy depozyty. Jeśli to zrobisz, to otrzymasz kolejno 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz nawet 50% do 700 PLN. Nie dziwi, że ten buk jest tak dobrze oceniany.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button