Którego bukmachera Polacy lubią najbardziej?

Którego bukmachera Polacy lubią najbardziej?

Jakie firmy bukmacherskie są najczęściej wybierane? Co wziąć pod uwagę samemu decydując się na wybór najlepszego bukmachera? Które podmioty hazardowe można zaliczyć do kategorii najbardziej lubiane? Taka właśnie tematyka Cię interesuje? Jeśli tak, to wszystkich faktów, na temat tych zagadnień, możesz dowiedzieć się z poniższego poradnika.

W rozmaitych rankingach popularności wygrywa STS

Jaka firma bukmacherska znajduje się na pierwszym miejscu? Analizując rozmaite statystyki oraz rankingi, przyznajemy tę lokatę STS. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Dlaczego jest ona obecnie aż tak bardzo popularna? Przede wszystkim jest to w 100% legalny podmiot hazardowy, który działa w Polsce od 1997 roku. Początkowo obstawiać można było jedynie w punktach stacjonarnych. Teraz możesz dodatkowo grać na stronie internetowej STS albo korzystając z aplikacji mobilnej. Obie te formy mają zaś wielu zwolenników. STS gwarantuje dobry bonus. W końcu możesz odebrać po wykonaniu rejestracji i zrealizowaniu pierwszego depozytu 100% do 1200 PLN. Atrakcyjnych promocji nie brakuje tak samo dla stałych użytkowników. Co jeszcze sprawia, że STS jest tak lubiany? To fakt, że ta firma hazardowa gwarantuje bogatą ofertę do typowania. Inna sprawa dotyczy sponsoringu. Wszak STS dokłada się do budżetów wielu klubów. A kibice są za to bardzo wdzięczni. Warto wiedzieć, że generalnie STS sponsoruje między innymi reprezentację Polski w piłce nożnej mężczyzn. Dodatkowo należy wspomnieć o takich drużynach piłkarskich, jak Lech Poznań, czy Jagiellonia Białystok.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Coraz popularniejszym bukmacherem jest Etoto

Jakie inne firmy hazardowe nie narzekają na popularność? W ostatnich latach niemałym zainteresowaniem cieszy się Etoto. W porównaniu ze STS to bardzo młody bukmacher. Już teraz ma jednak wielu fanów. A grono zadowolonych Klientów rośnie tak naprawdę rok po roku. Wyraźnie widać, że działania podejmowane w mediach społecznościowych przynoszą oczekiwane rezultaty. A Etoto jak mało który bukmacher online dba o promowanie marki. Warto wiedzieć, że ambasadorami tej firmy hazardowej są między innymi Mateusz Borek, czy Tomasz Smokowski. To właśnie Etoto odpowiada za stworzenie Quizu Pod Napięciem, w którym występowali na początku przeważnie dziennikarze sportowi, a potem nawet kibice. Dla widzów to zaś spora gratka, bo mogą sprawdzić, jaka jest istotna wiedza ekspertów. Jeśli nie wiesz za bardzo o co chodzi, to odsyłamy Cię do youtube’a. Tam są bowiem stare (i oczywiście także nowe, bo program cały czas jest tworzony) odcinki z tej właśnie serii. Warto również wspomnieć o hojnym bonusie na start. Te wszystkie czynniki powodują, że Etoto ma coraz więcej ukontentowanych Klientów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jaka jeszcze firma hazardowa nie narzeka na brak zainteresowania?

W tym gronie jest na pewno Fortuna. Co warto wiedzieć o tej firmie hazardowej? Skąd bierze się jej popularność? Między innymi z dobrego bonusu dla nowych użytkowników. W tym momencie to zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Poza tym Fortuna to wiele promocji także dla lojalnych użytkowników. Warto wspomnieć też o bogatej ofercie i naprawdę wysokich kursach.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button