Który bukmacher jest lepszy? Etoto czy Pzbuk?

Naturalnie końcową ocenę pozostawiamy tobie, jednakże my przedstawimy ci czyste fakty o ofercie zarówno jednego, jak i drugiego bukmachera. Dlatego też dziś przedstawimy ci to, który bukmacher jest (potencjalnie) lepszy od drugiego!

etoto czy pzbuk

Bukmacher PzBuk

Naturalnie PzBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie) znajduje się na całkiem dobrej pozycji jeśli chodzi o rankingi bukmacherskie. PzBuk zasługuje na uwagę, głównie ze względu na wysokie kursy, szeroką gamę dyscyplin sportowych oraz bogatą ofertę sportową: w PzBuk możemy obstawiać online na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i hokej, a także obstawiać motosport czy nawet MMA. Bardzo atrakcyjne są również oferty na e-sport w PzBuk, gdzie możesz obstawiać takie gry jak CS: Go, Dota 2, „Call of Duty” czy nawet „StarCraft 2”!

Wielu graczy ceni sobie również program lojalnościowy PZBuk, który można wykorzystać do zbierania dodatkowych, bonusów na start w zamian za punkty (a właściwie nagrody za działania każdego gracza). Łatwym sposobem na zwiększenie salda zakładów jest również ekskluzywny pzbuk kod bonusowy, który zwiększa Twój pierwszy depozyt nawet o 100%, ale to nie wszystko, ponieważ możesz wybrać również freebet w wysokości 10zł. W naszej opinii oferta PzBuk jest bardzo dobra, chociaż naturalnie bukmacher ten musi rozszerzyć swoją ofertę, jeśli chce on konkurować z największymi firmami na rynku bukmacherskim.

Etoto

Etoto często zajmuje dość wysokie pozycje w rankingach najlepszych bukmacherów w Polsce. Przede wszystkim doceniamy nowoczesny i intuicyjny serwis internetowy tej firmy bukmacherskiej oraz jego aplikację mobilną, w której można uzyskać więcej darmowych zakładów sportowych. Bonusy bukmacherskie w eToto w większości skierowane są do nowych graczy – na przykład etoto kod bonusowy pozwala na otrzymanie nawet 200% środków od pierwszego depozytu – maksymalnie 200zł. Z kolei dla stałych klientów eToto ma tygodniowy bonus, w ramach którego za darmo można postawić 50 zł. Mocne strony firmy bukmacherskiej eToto obejmują również wysokie kursy bukmacherskie oraz szeroką gamę podtypów dla wielu dyscyplin sportowych (takich jak hokej, siatkówka, czy Formuła 1).

Który bukmacher ma lepszą ofertę?

Otóż tak naprawdę każdy musi wybrać swojego bukmachera – ponieważ dla jednej osoby o wiele lepszą ofertą będzie ta od PzBuk – dla innego ta od Etoto. Według nas Etoto wychodzi tutaj nieco na prowadzenie, ponieważ jego oferta bonusowa jest nieco lepsza od tego, co oferuje PzBuk, chociaż z drugiej strony PzBuk posiada nieco bardziej rozbudowaną ofertę, jeśli chodzi o zakłady sportowe.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button