Limity na zakładach bukmacherskich – Poradnik 2021

Wielu graczy nawet nie zdaje sobie sprawę z tego, że istnieją pewne limity bukmacherskie, które mogą zostać nałożone nawet na ich konto. Jednakże dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Wkrótce się o tym dowiesz!

Limity na zakładach bukmacherskich – Poradnik 2021

Czym są limity bukmacherskie?

Oczywiście większość osób obstawiających mecze z pewnością nie podlega ograniczeniom dotyczącym zakładów. Jednak w większości przypadków istnieje ograniczenie kwoty na zakładach, które możemy postawić na dane wydarzenie sportowe. Czasami staramy się zainwestować więcej pieniędzy, ale ponieważ stawiamy zbyt dużo, wtedy też bukmacher nakłada ograniczenia. W świecie zakładów sportowych istnieją dwa rodzaje ograniczeń: ograniczenia osobiste i ograniczenia globalne. Jeśli chodzi o ograniczenia globalne, są one nakładane na wybrane przez bukmachera wydarzenia.

W ten sposób bukmacherzy będą starali się podjąć pewne środki bezpieczeństwa, aby uniknąć nadmiernych strat na zakładach. W rzeczywistości każdy z nas może zauważyć te ograniczenia za pośrednictwem naszego bukmachera. Ogólnie rzecz biorąc, mniej znane ligi mają niższe ograniczenia. W przypadku indywidualnych ograniczeń buk narzuca go graczom, którzy często odnoszą zwycięstwa i rzadko przegrywają. Zwykle ograniczenie to jest trwałe i dotyczy wszystkich zakładów składanych przez gracza.

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Ile wynoszą limity bukmacherskie?

Skala jest tutaj bardzo różna i wiele zależy od wybranego przez nas legalnego bukmachera. Czasem limit wynosi 100-200 zł, w niektórych przypadkach nawet 2000 zł. Najczęstszym powodem nałożenia limitu jest na przykład to, że za często udaje ci się wygrać.

Jak omijać limity?

Jednym sposobem jest podzielenie naszych zakładów na mniejsze. Rejestrując się u nowego bukmachera, możemy również otrzymać bonus na start, który sprawi, że nasze zakłady będą bardziej opłacalne.

Poza tym w mniej popularnych sportach nie warto za dużo stawiać. Nie warto też obstawiać do maksymalnego limitu – podziel swój zakład na mniejsze zakłady lub stawiaj mniejsze zakłady u różnych bukmacherów – powodem jest to, że nie tylko płacimy 12% podatku, ale także płacimy za pewną dodatkową kwotę podatku, jeśli przekroczymy kwotę 2200zł na naszym kuponie. Dlatego najlepiej jest podzielić swój typ na mniejsze typy, aby uniknąć dodatkowych podatków i ewentualnie postawić na przeciwne drużyny kilku bukmacherów, aby zminimalizować ryzyko utraty naszego typu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy omijanie limitów jest legalne?

Oczywiście że tak, ponieważ w końcu starasz się ograć bukmachera – ale nie jednego, tylko kilku naraz, a w ich oczach jesteś pojedynczym graczem, który obstawia swoje zakłady normalnie, bo w końcu żaden bukmacher nie da wglądu drugiemu do twoich statystyk, prawda? Dlatego też jest to w pełni legalny sposób na to, aby oszczędzać swoje pieniądze, oraz wygrywać więcej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button