Na czym polega system Martingale?

Czujesz, że warto zmienić coś w swojej grze w zakładach bukmacherskich? Może warto zdecydować się na system Martingale? Na czym on polega? Jakie występują tutaj cechy charakterystyczne? Czy ten styl gry posiada znaczące zalety?

system bukmacherski martingale
Czy system bukmacherski Martingale gwarantuje regularne zyski?

Jak grać systemem Martingale?

Nie brakuje osób, które spędzają naprawdę mnóstwo czasu, aby znaleźć idealny sposób gry w związku z zakładami bukmacherskimi. Dla takich graczy nie mamy dobrych wiadomości. Taki system, który za każdym razem będzie przynosił odpowiednie dochody niestety nie istnieje. Są jednak strategie, które pomagają uporządkować wiele spraw. Niektórzy stosują właśnie system Martingale. Jaka jest idea tej metody?

Gracze, którzy zdecydowali się na taki system powinni podwajać stawki po przegranym kuponie. Co mają natomiast robić typerzy, którzy wygrali? W tej sytuacji należy wrócić do stawki początkowej. Jest to bez wątpienia zatem jeden z rodzajów progresji. Warto ustalić sobie np. odpowiednią stawkę początkowa, a także wybrać optymalne kursy. Dobrze jest też mieć określoną liczbę poziomów do tej gry.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS specjalnie dla graczy oferuje nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.STS.pl.

Od jakiej stawki rozpocząć obstawianie?

To jedna z najważniejszych spraw związana właśnie z systemem Martingale. Jeśli tutaj popełnisz błąd, to potem skutki mogą być naprawdę pod wieloma względami opłakane. Zbyt wysoka stawka początkowa spowoduje, że – w przypadku kilku przegranych z rzędu – szybko będziesz musiał grać za naprawdę spore pieniądze. Najlepiej jest zatem rozpocząć od stawki możliwie jak najmniejszej. Sprawdź, jakie są dolne limity w tym temacie u Twojego bukmachera. Dużo osób rozpoczyna swoją grę od jednej złotówki. Jeśli przegrasz 4 razy z rzędu, to piąty kupon powinien być puszczony za dokładnie 16 PLN itd. Jeśli wygrasz, to odrobisz straty i wyjdziesz na swoje.

System Martingale to chyba najlepszy obecnie i najbardziej dochodowy przynoszący zyski system bukmacherski.

Opinia z forum betonline.net.pl

Każdy typer grający systemem Martingale musi precyzyjnie określić liczbę poziomów. Jest ona oczywiście uzależniona od posiadanego w tym momencie kapitału. Nie inwestuj jednak wszystkich środków. Pamiętaj o tym, że musi być zachowana płynność finansowa. Zawsze warto zostawić sobie zatem jakieś pieniądze na tak zwaną czarną godzinę. Najlepiej posiadać gotówki na minimum kilkanaście poziomów. Nie jest to zatem system przeznaczony dla typerów mających relatywnie niewielkie środki na kontach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz mieć odpowiedni kapitał na 11 poziomów, to trzeba dysponować kwotą ponad 2000 PLN. Z drugiej strony dobry gracz raczej nie pozwoli sobie na 11 kolejnych porażek na swoich kuponach. Pod tym względem to dobra opcja. Warto na koniec wspomnieć o odpowiednich kursach. AKO musi wynosić minimum 2.00 (im wyższy kurs tym większe ryzyko, ale większe ewentualne przychody). Uwzględnij też podatek. Warto tutaj korzystać z programu Microsoft Excel, aby na bieżąco kontrolować grę.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button