Na jakie czynniki należy uważać, aby wygrywać z bukmacherem?

Nowi typerzy zakładów bukmacherskich popełniają bardzo wiele błędów. Nie jest to dziwne, wręcz normalne, natomiast jakich błędów się najbardziej mamy wystrzegać. O tym w artykule!

Na jakie czynniki należy uważać, aby wygrywać z bukmacherem?

Nie należy obstawiać u nielegalnego bukmachera

O tym mówi się na okrągło, ale nie zaszkodzi jeszcze raz o tym przypomnieć. Grając u nielegalnego bukmachera narażamy się na zapłatę bardzo potężnych kar finansowych, nie wspominając już o skonfiskowaniu przez urząd skarbowy twoich wygranych. Oczywistym jest, że fiskus bardzo nie lubi jak się go oszukuję i okrada, dlatego robią wszystko aby wyłapywać nieuczciwych graczy i odzyskują swoje pieniądze poprzez konfiskatę wygranych pieniędzy u nielegalnego bukmachera. Dlatego czy warto grać w takich miejscach? Odpowiedź zostawiamy wam. Natomiast z naszych spostrzeżeń dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z legalnych źródeł które posiadają specjalną licencję od ministerstwa finansów, tym bardziej, że tacy bukmacherzy mają pełny wachlarz bonusów które powodują, że możecie jeszcze więcej wygrać tym samym zaspokoić mus opłacania podatku do fiskusa.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Co za dużo to nie zdrowo – obstawianie kilku zakładów naraz

Niestety bardzo często graczom po wygranych zakładach bukmacherskich załącza się myśl, że mogą wszystko i obstawiają więcej zakładów niż powinni, tym bardziej stawiają na sporty z którymi nigdy nie mieli styczności. Takie myślenie jest bardzo złudne i prowadzi do szybkiego upadku. Jeśli jesteś nowy w grach losowych powinieneś się skupić na jednym sporcie o którym wiesz najwięcej i obstawiać jedynie ten sport, a z czasem kiedy będziesz czuł się na siłach obstawiać jeszcze inne dyscypliny sportowe to wtedy możesz próbować kombinować. Natomiast doświadczeni gracze grają i typują tylko jeden sport, ponieważ wiedzą, że tak wygrają najwięcej. Naturalnie niczego nie możemy wam zakazywać i jeśli chcecie to obstawiajcie od razu tyle sportów na ile macie ochotę, natomiast pamiętaj, że takie granie może nie skończyć się za dobrze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie zakładów na żywo

Zakłady na żywo są bardzo ciekawe i z pewnością emocjonujące, lecz do tego typu zakładów potrzeba ogromnego doświadczenia w grach losowych. Nowi gracze jedynie co to mogą liczyć od tego typu zakładów na wspaniałe emocje i to w sumie tyle, ponieważ nikłe są szansę na powodzenie ich w zakładach na żywo. Zakłady te są bardzo ciężkie do ugrania i nawet doświadczeni typerzy coś o tym wiedzą. Najlepszym sposobie na początku jest nabranie doświadczenia na zakładach pojedynczych, a w późniejszym etapie gdy doświadczenie będzie o wiele większe spróbować swoich sił na tego typu zakładach. Najważniejsze jest aby podchodzić do tego z rozwagą i spokojem, gdyż nie od razu Rzym zbudowano. Powoli aż do celu.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button