Promocje bukmacherskie – która firma może pochwalić się najbardziej atrakcyjną ofertą?

Promocje bukmacherskie – która firma może pochwalić się najbardziej atrakcyjną ofertą?

Wybór dobrego podmiotu hazardowego stanowi dla Ciebie, przynajmniej w tym momencie, labirynt nie do przejścia? W czasie selekcji dobrze byłoby skupić się na kilku istotnych sprawach. Na pewno jedną z nich jest hojność w aspekcie promocji powitalnych. Które podmioty hazardowe oferują najlepsze bonusy? Jeśli chcesz się o tym przekonać, to zapoznaj się z kilkoma istotnymi faktami.

Fortuna

W naszym rankingu na pierwszym miejscu umieściliśmy Fortunę. Od razu trzeba zaznaczyć, że jest to również najbardziej doświadczona firma bukmacherska. Wszak ten podmiot hazardowy oferuje swoje usługi już od 1996 roku. Czy Fortuna jest legalna? Tak. Na stronie głównej tej firmy bukmacherskiej jest nawet wzmianka na ten temat. O czym jeszcze nie powinno się zapominać? Ta firma oferuje możliwość obstawiania na kilka sposobów. Nie masz pojęcia, jak wygrywać w Fortunie? Możesz obstawiać kupony w punktach stacjonarnych. Coraz więcej osób decyduje się na typowanie przez sieć. Jest tutaj także inna ewentualność. To typowanie dzięki aplikacji mobilnej. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Fortuna gwarantuje bardzo dobrej jakości usługi. M.in. na płaszczyźnie bonusowej. W tym momencie główna promocja tego podmiotu hazardowego to zakład bez ryzyka. Co warto wiedzieć w tym temacie? Należy zaznaczyć, że firma bukmacherska Fortuna oferuje aż 600 PLN. Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka, należy przede wszystkim zarejestrować konto, wpłacić pieniądze i zagrać kupon. Jeśli postawiasz np. za 150 PLN i przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna – bonus bez depozytu

Chcielibyśmy jeszcze na moment zostać przy tym bukmacherze. Warto bowiem wspomnieć o promocji na start. Jest ona dostępna w pierwszej kolejności. Może liczby nie robią aż tak dużego wrażenia, jak wcześniej, aczkolwiek jest to kolejny bonus godny uwagi. Możesz bowiem zainkasować freebet bez depozytu. Jakie są tutaj najważniejsze warunki? Warto zaznaczyć, że należy zarejestrować się, a potem wpisać kod. Jak to zrobisz, to zgarniesz promocję. W tym momencie oferowany jest zakład w kwocie 20 PLN. Warto zaznaczyć, że po dokonaniu rejestracji możesz zainkasować 2800 punktów lojalnościowych. Nie ma zaś żadnego problemu, by te oczka były potem wymienione właśnie na taki zakład.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co oferują STS oraz Betfan?

STS to niezwykle hojna firma bukmacherska. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy oferuje na start m.in. bonus bez depozytu. Wystarczy tylko zarejestrować się, a potem wpisać kod promocyjny. Co jeszcze jest oferowane? To chociażby podwojenie pierwszej wpłaty. Jak skorzystasz z tej promocji, to Twój depozyt do 1200 PLN zostanie zdublowany. Warto także wspomnieć o ofercie podmiotu hazardowego Betfan. Ta firma bukmacherska gwarantuje na start m.in. cashback do 600 PLN. Poza tym zakład bez ryzyka. Tak samo, jak zdublowanie drugiego depozytu. Gracze, którzy zdecydują się na kolejną wpłatę, uzyskają bonus 100% do 1000 PLN. Nie brakuje zatem osób, które chętnie rejestrują się właśnie w Betfan.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button