Spis legalnych bukmacherów online 2020

Zakłady bukmacherskie w Polsce przeżywają prawdziwy renesans. Co i rusz pojawiają się nowe firmy bukmacherskie, które przekonują do siebie całe rzesze użytkowników za sprawą wielu niezwykle atrakcyjnych promocji oraz bonusów. Warto jednak pamiętać o tym, iż w 2017 roku doszło do poważnej zmiany na rynku bukmacherskim. Znowelizowano wówczas ustawę antyhazardową. Nowe przepisy sprawiły, że na bukmacherów nałożono szereg obostrzeń, obowiązków oraz ograniczeń. Jednym z nich jest obowiązek posiadania przez bukmacherów specjalnej licencji. Jeśli firma bukmacherska jej nie posiada, automatycznie staje się nielegalna. Jak zatem odróżnić legalną firmę bukmacherską od tej, która świadczy swoje usługi w sposób niezgodny z przepisami polskiego prawa? Którzy bukmacherzy w Polsce są legalni? Na wszystkie te pytania odpowiemy Państwu w poniższym artykule.

spis najlepszych legalnych bukmacherów 2020
Lista legalnych bukmacherów online w Polsce 2020

Legalni bukmacherzy – jak ich odróżniać? Cenne wskazówki

Jak odróżnić legalnego bukmachera od nielegalnego? Którzy bukmacherzy są legalni? Wszystkie te pytania z pewnością zadaje sobie wielu nieświadomych graczy. Z myślą o nich wszystkich przygotowaliśmy właśni ten artykuł. Podstawowa, najistotniejsza informacja jest taka: jeśli chodzi o firmy bukmacherskie świadczące swoje usługi w punktach stacjonarnych, to wszystkie są one legalne. W tym zakresie nie istnieją żadne wątpliwości. Dlatego też nie należy mieć obaw przed skorzystaniem z usług firm bukmacherskich w punktach stacjonarnych. 

Zupełnie inaczej wygląda kwestia legalności w przypadku firm oferujących swoje usługi za pośrednictwem internetu. Jak w takim przypadku odróżnić, czy dany bukmacher jest legalny, czy wręcz przeciwnie? W polskim internecie istnieje mnóstwo stron bukmacherskich prowadzonych w naszym ojczystym języku. Warto wiedzieć, że to iż dana strona prowadzona jest w języku polskim, nie znaczy wcale, iż jest ona legalna. Pierwsza rzecz, jaką należy zrobić po odwiedzeniu jakiejkolwiek strony bukmacherskiej, to weryfikacja, czy na końcu jej adresu znajduje się „.pl” – jeśli na końcu adresu ujrzymy „.com” bądź jakąkolwiek inną końcówkę, na 100% taka strona bukmacherska jest nielegalna i w żadnym wypadku nie wolno się nam na niej rejestrować.

sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Za granie oraz wypłacanie pieniędzy z nielegalnych witryn bukmacherskich grozi nam odpowiedzialność karna. Kolejną kwestią, na którą należy zwracać uwagę przy weryfikowaniu legalności danego bukmachera, to sprawdzenie, czy na jego stronie internetowej znajdują się informacje na temat jego siedziby. Co ważne: siedziba ta musi znajdować się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Jeśli siedziba bukmachera znajduje się poza granicami naszego kraju, na pewno jest to nielegalny bukmacher. 

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy listę legalnych firm bukmacherskich posiadających specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Dzięki temu uzyskacie 100%-wą gwarancję, że firma, z której usług korzystacie, jest rzetelna. 

Lista kilku popularnych legalnych bukmacherów – stan na 2020 rok 

Poniżej prezentujemy Państwu listę najważniejszych legalnych firm bukmacherskich – stan na 2020. Do legalnych firm bukmacherskich zalicza się między innymi:

  • Totolotek – przedsiębiorstwo, które funkcjonuje w naszym kraju począwszy od 1993 roku. Do rejestru przedsiębiorców zostało ono wpisane w 2001 roku. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie przy ulicy Tanecznej 18b. Zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich firma uzyskała 20 czerwca 2013 roku.  Jest to oficjalny partner Pucharu Polski. Totolotek posiada w tej chwili przeszło 500 punktów stacjonarnych na terenie całego kraju;
  • LV BET – przedsiębiorstwo, które funkcjonuje w naszym kraju począwszy od 2014 roku. Również w 2014 roku wpisano je do rejestru przedsiębiorców. Zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich w Polsce spółka uzyskała 13 maja 2016 roku. Firma posiada w tej chwili dla swoich graczy około 40 punktów stacjonarnych na obszarze kraju;
  • Fortuna – przedsiębiorstwo, które funkcjonuje w naszym kraju począwszy od 1995 roku. Do rejestru przedsiębiorców spółka została wpisana w 2001 roku. Siedziba Fortuny znajduje się w Cieszynie przy ulicy Bielskiej 47. Zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich Fortuna otrzymała 23 stycznia 2012 roku. Jest to główny sponsor Legii Warszawy. Fortuna posiada przeszło 600 punktów stacjonarnych na terenie Polski;
  • Milenium – przedsiębiorstwo, które funkcjonuje w naszym kraju począwszy od 2003 roku. Również w 2003 roku firma ta uzyskała wpis do rejestru przedsiębiorców. Siedziba Milenium znajduje się w Zielonej Górze przy ulicy Krętej 5. Zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich spółka uzyskała 16 lutego 2012 roku;
  • Forbet – przedsiębiorstwo, które funkcjonuje w naszym kraju począwszy od 2014 roku. W tym samym roku wpisano je również do rejestru przedsiębiorców. Zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich spółka uzyskała 4 maja 2016 roku. Firma posiada w chwili obecnej 81 punktów stacjonarnych.
polski bukmacher betclic 2020
Najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Betclic kod promocyjny na bonus

Legalnych bukmacherów w roku 2020 jest oczywiście więcej jak Betfan, Noblebet czy Betclic. Każdy z nich oferuje coś innego, ciekawsze promocje, wyższe kursy, niższą marżę bukmachera czy też aplikację mobilna na smartfony. Warto sprawdzić każdego przed wyborem i zdecydować się na firmę bukmacherską, która oferuje najwięcej graczom.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button