Totalizator Sportowy – przegląd oferty tej firmy

Totalizator Sportowy – przegląd oferty tej firmy

Wiele byś dał za to, by móc obstawiać znane Ci gry Lotto przez internet? Czy jest taka możliwość? A jeśli tak, to co trzeba zrobić, aby można było swobodnie, legalnie typować np. numery Dużego Lotka i innych gier?

Gry Lotto można obstawiać na wiele sposobów…

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że możesz grać w gry Lotto tylko i wyłącznie w kolekturach stacjonarnych. Na szczęście ta sprawa uległa zmianie. A dzisiaj Klienci mają szerokie pole do manewru. Oczywiście, dalej (jak taka jest Twoja wola) możesz typować w kolekturach stacjonarnych. Osoby interesujące się tym zagadnieniem powinny wiedzieć, że teraz to niejedyna opcja. Możesz także typować przez internet. Każdego od razu chcemy uspokoić. Mianowicie jest to w 100% legalne. Totalizator Sportowy to sprawdzona, zaufana marka. Jeśli zatem zdecydujesz się na ten coraz popularniejszy wariant, to będziesz mógł obstawiać np. Mini Lotto (ale nie tylko) itd. bez konieczności opuszczania własnego domu oraz mieszkania. Zaoszczędzisz na pewno sporo czasu. Tak samo, jak pieniędzy. A obstawianie przez internet jest także bezpieczniejsze pod kątem cały czas trwającej pandemii…

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak założyć konto?

Typowanie przez internet, co nie może zaskakiwać, z wielu względów cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie wiesz, jak grać w lotto online? W takim razie do końca przeczytaj dzisiejszy artykuł. Na pewno musisz wejść na https://gry.lotto.pl/pl/home.html. Tam jest pomarańczowy przycisk „Zarejestruj się”. Potem możesz założyć konto poprzez formularz albo bank. Niczym się nie przejmuj. Jest to strona działająca zgodnie z prawem. Totalizator Sportowy dba o ten aspekt. W czasie rejestracji trzeba oczywiście podać kilka danych (np. chodzi o imię, nazwisko, wiek, adres itd.), aczkolwiek potem są one bardzo pieczołowicie przechowywane (nie musisz zatem przejmować się, że ktoś niepowołany będzie miał do nich dostęp). Pamiętaj, by nigdzie się nie spieszyć. Zasadniczo rejestracja na powyższej stronie internetowej jest szybka i intuicyjna. Warto jednak spokojnie i przede wszystkim dokładnie wypełniać kolejne pola. Co jeszcze jest ważne? Potwierdzenie konkretnego konta. Musisz zatem wysłać skan dokumentu tożsamości. Wówczas będziesz mógł swobodnie grać, wpłacać oraz tak samo wypłacać zarobione pieniądze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie gry są oferowane przez Totalizatora Sportowego?

M.in. są to najbardziej popularne opcje. Takie, jak Duży Lotek, Eurojackpot, czy Mini Lotto itd. Warto wiedzieć, że do wyboru masz dokładnie te same gry, co w kolekturach stacjonarnych. W co jeszcze możesz zagrać? Sporym zainteresowaniem cieszy się np. Szybkie 600. Na czym polega rozgrywka? Gracz musi wytypować sześć z 32 liczb. Może to zrobić samodzielnie albo na chybił trafił. Następnie należy określić stawkę. Podstawowy kupon oznacza wydatek rzędu 2 PLN. Jeśli stawka będzie zwiększona dziesięć razy, to automatycznie będziesz miał okazję na większe wiktorie. Dzięki temu możesz wygrać nawet 6000 PLN, które będzie wypłacane co tydzień. I to dodatkowo przez cały jeden rok kalendarzowy! A jeśli zagrasz za 2 PLN, to finalna wygrana zmniejszy się dziesięć razy. Od gracza zależy jeszcze to, na ile losowań puści konkretny kupon. To nie wszystko. Warto zaznaczyć, że losowania odbywają się co cztery minuty. Jeśli wyniki w szybkie 600 ułożą się po Twojej myśli, to masz szansę zarobić naprawdę sporo gotówki.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button