Z jakiego powodu doświadczeni gracze obstawiają zakłady tylko na jeden sport?

Wybieranie zakładów na wiele wydarzeń sportowych to zły pomysł, ponieważ nikt w końcu nie jest w stanie być ekspertem w kilku dziedzinach sportowych (posiadając normalne życie przy okazji). Dlatego też dziś przedstawimy ci, dlaczego doświadczeni typerzy obstawiają tylko jeden, wybrany przez siebie sport!

Z jakiego powodu doświadczeni gracze obstawiają zakłady tylko na jeden sport?

Dlaczego gracze wybierają jeden sport?

Warto pamiętać, że „prawdziwa” gra u bukmachera to nie żart. Jeśli rzucisz swoje zakłady we wszystkie strony na raz, to trudno będzie ci wygrać – w końcu sam bukmacher zatrudnia wielu ekspertów, ale żaden z nich nie jest odpowiedzialny za analizowanie więcej niż jednego sportu.

Dlatego też za każdym razem, gdy dodajesz inną dyscyplinę do kuponu, wystarczy wziąć pod uwagę fakt, że wtedy też musisz mieć więcej doświadczenia i dokładności niż początkowo jest to od ciebie oczekiwane, z racji tego, że w innym wypadku możesz po prostu nie wygrać. Może to zabrzmieć surowo, ale to prawda i nie ma tutaj żadnej drogi na skróty. Z resztą na takich typerach legalni bukmacherzy zbijają największą kasę.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Dobór bukmacherów – on też jest ważny!

Cóż, nie każdy bukmacher oferuje ten sam zakład, prawda? Dlatego warto jest dobierać odpowiedniego bukmachera do danego zakładu. Pozwala to również porównać kursy bukmacherskie, które mogą się od siebie różnić, w zależności od bukmachera. Oczywiście, jeśli masz czas i wyczucie, możesz porównać wszystkie zakłady ze wszystkimi bukmacherami, ale z drugiej strony będzie to bardzo czasochłonne i łatwo możesz się w nich zgubić, dlatego też zdecydowanie lepiej jest skorzystać z rankingów bukmacherskich, ponieważ będą one w stanie zaoszczędzić ci mnóstwo czasu i nerwów.

Wady skupiania się na jednym sporcie

Jak wszystko, taki styl grania też ma swoje wady, bo faktem jest, że np. Z powodu koronawirusa obstawianie niektórych sportów może być dla Ciebie trudne, z racji odwołania większości zawodów sportowych.

Oczywiście obstawianie innych dyscyplin sportowych nadal może Cię „uratować”, ale w tym przypadku najlepiej jest na razie nie stawiać żadnych zakładów, aby lepiej przeanalizować swoje wcześniejsze typy, na przykład omawiając je na forach bukmacherskich. Ewentualnie możesz też wstrzymać się od obstawiania, gromadzić więcej środków na koncie i obstawiać więcej po pandemii – ale upewnij się, że nadal trzymasz się miesięcznego limitu zakładów tak bardzo, jak to tylko możliwe!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Miej plan B

W zakładach bukmacherskich zawsze mieć warto jakiś plan B, na wypadek właśnie takich sytuacji. Warto dlatego też zainteresować się ofertą specjalną, bądź też przykładowo zakładami na e-sport bądź na tzw. ,,wirtuale”. Te dyscypliny ,,sportowe” mają to do siebie, że niezależnie od pandemii, nadal będziesz w stanie je obstawiać bez żadnych przeszkód, z racji tego że wszystkie turnieje i profesjonalne zawody są rozgrywane online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button